Pszczelarstwo / Doświadczenie / Najwyższa jakość

Przede wszystkim jesteśmy pszczelarzami

Produkcja ramek pszczelich jest naszą pasją, którą chcemy się z Państwem podzielić.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Firma BeeTech specjalizuje się w produkcji wyłącznie ramek pszczelich. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze ramki były najwyższej jakości. Z tą myślą zbudowaliśmy nowoczesną linię produkcyjną i jesteśmy w stanie wykonać ramki w każdym rozmiarze i do każdego rodzaju ula.

W dziedzinie technologii drewna współpracujemy z krajami skandynawskimi - Dania, Szwecja, Norwegia. Ciągły rozwój firmy pozwala nam dostarczać pszczelarzom najwyższej jakości ramki, a także wprowadzać nowe rozwiązania technologiczne zapewniające komfort pracy w pasiece. Pszczelarze w Polsce mogą być pewni, że otrzymują od BeeTech ramki takiej samej jakości, jak te, które wysyłamy do innych krajów.

Jesteśmy pszczelarzami, dlatego Twoje pszczoły są dla nas tak samo ważne jak Ty.


SELEKCJONOWANE DREWNO

Pozyskujemy drewno od firm, w których przestrzegane są wysokie standardy bezpieczeństwa i pracy pracowników leśnych. Nasi dostawcy dokładnie dokumentują pochodzenie drewna.

Wysoka klasa drewna sprawia, że ramki są jednocześnie wytrzymałe i bardzo lekkie. Nie rzadko przed zakupem sami wybieramy kłody, które mają być przeznaczone na przetarcie dla firmy BeeTech. Taki proces zakupu daje nam pewność, że dostarczony materiał pochodzi ze zdrowych, świeżo ściętych drzew.

DBAŁOŚĆ O EKOLOGIĘ

Drewno pochodzi z wyrębów, gdzie prowadzona jest zrównoważona gospodarka leśna z zachowaniem zasad ekologii. W miejsce wyciętych drzew co roku sadzone są nowe sadzonki.